FBM lešení

Rychlý kontakt: Tel.: (+420) 777 677 765 E-mail: fbm@atlas.cz

Produkty

Pronájem lešení

Pronajímáme rámové lešení firem Layher, Ascco, Alfix atd. Systémy jsou vzájemně kompatibilní a splňují vyhlášky a normy EU. Cena pronájmu lešení je odvozena od množství lešení, složitosti konstrukce a délky pronájmu, viz ceník. Fotky z realizace:
Pronájem lešení
Pronájem lešení
Pronájem lešení

^ nahoru

Montáž lešení

Montáž provádějí naši proškolení pracovníci. Všichni zaměstnanci pravidelně absolvují školení BOZP a vlastní lešenářský průkaz. Jedna naše montážní četa je schopna během jednoho dne namontovat dle náročnosti cca 400 - 700m2 Pro cenu montáže viz ceník. Fotky z realizace:
Montáž lešení
Montáž lešení

^ nahoru

Demontáž lešení

Demontáž provádějí naši proškolení pracovníci. Všichni zaměstnanci pravidelně absolvují školení BOZP a vlastní lešenářský průkaz. Jedna naše montážní četa je schopna během jednoho dne demontovat dle náročnosti cca 800 – 1200m2 Pro cenu demontáže viz ceník. Fotky z realizace:
Demontáž lešení
Demontáž lešení

^ nahoru

Doprava

Dopravu materiálu zajišťujeme vlastními i pronajatými vozy s nosností do 1.2 tuny, do 1.9 tuny, do 3.5 tuny a nad 3.5 tuny. Pro nakládku a vykládku materiálu využíváme dle přání zákazníka vozidla s i bez hydraulické ruky. Zaměstnance dopravujeme vlastními firemními vozy. Pro cenu dopravy viz ceník.

^ nahoru

Rychlý kontakt

FBM, s.r.o., - kontaktní adresa: Legerova 20/1855 120 00 Praha 2 Tel.: (+420) 777 677 765

Nezávazná poptávka:

Název firmy:
Kontaktní jméno:
Tel.:
Poptávám službu: